Studio Cosy And Moderne Au Coeur De La Ville

  • WiFi
  • Airconditioning
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Studio Cosy And Moderne Au Coeur De La Ville Marrakesh van 50 m² biedt een zwembad en ligt op circa 6 minuten te voet van het Cafe du Livre. Het 1-slaapkamer appartement is gelegen op afstand van 1 km tot van Marrakesh treinstation en niet ver van Majorel busstation.

Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger in het appartement.

De accommodatie is uitgerust met een kitchenette met apparatuur voor het bereiden van eigen gerechten.

Het Macma is op wandelafstand van circa 7 minuten, terwijl Marrakech Menara op 10 minuten rijden van het appartement ligt. Studio Cosy And Moderne Au Coeur De La Ville is op 2 km afstand van de Ali Ben Youssef Medersa genesteld. De 1-badkamer accommodatie ligt binnen 25 minuten lopen vanaf het Cyberpark Arsat Moulay Abdeslam.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Studio Cosy And Moderne Au Coeur De La Ville Marrakesh
Beautiful Central Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Beautiful Central Apartment

7.3
Goed 3 beoordelingen
100 m van de accommodatie
USD 134 USD 121
per nacht
Studio Elegant Gueliz
Mobiele prijsaanbieding

Studio Elegant Gueliz

126 m van de accommodatie
USD 50 USD 45
per nacht
Studio Avec Piscine Et Lumieres D'Ambiance
Mobiele prijsaanbieding

Studio Avec Piscine Et Lumieres D'Ambiance

8.5
Fantastisch 4 beoordelingen
134 m van de accommodatie
USD 99 USD 89
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Veelgestelde vragen
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Studio Cosy And Moderne Au Coeur De La Ville?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Marrakesh een bezoek brengt aan de David Bloch Gallery (300 m) en het Marrakech Museum op 2 km afstand van Studio Cosy And Moderne Au Coeur De La Ville.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Studio Cosy And Moderne Au Coeur De La Ville?
      Restaurants in de buurt van Studio Cosy And Moderne Au Coeur De La Ville zijn onder andere Al Fassia Aguedal Restaurant en Libzar restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij dit appartement?
      Dit appartement is niet huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in Studio Cosy And Moderne Au Coeur De La Ville?
      Bij Studio Cosy And Moderne Au Coeur De La Ville kunnen gasten gebruik maken van een kitchenette uitgerust met keukengerei.
    • Is er een zwembad in Studio Cosy And Moderne Au Coeur De La Ville?
      Ja, Studio Cosy And Moderne Au Coeur De La Ville heeft een privézwembad.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Studio Cosy And Moderne Au Coeur De La Ville Marrakesh

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten